Second slide

Kurumlar ve şahıslar için internet ortamında kendilerini en iyi şekilde temsil edecek web tasarım hizmetini sunuyoruz.

Arge Ajans temel hizmet prensipleri, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmak üzere kurulmuştur. Bu prensip, tasarım kültürümüzün temelidir.

Web siteleri bireysel ya da kurumsal olarak dijitaldeki kimliğinizi yansıtacak bir yapı taşıdır. Tecrübemiz ile web sitesi yapımı, web tasarımı gibi tüm çalışmalarımızı kreatif yaklaşım farkıyla gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda web sitenizi mevcut tüm tarayıcılarda kontrol ederek yapılandırıyoruz.

Web tasarımı alanındaki özgünlük ve kalite, genel olarak yeniliklere ayak uydurmaya ve kreatif bir çalışma prensiplerinin oturmuş olmasına bağlıdır. Bu sektör içerisinde son zamanlarda oluşan yenilikler arasında sayabileceğimiz HTML5, jQuery, PHP ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, mobil uyumlu (responsive) web tasarım, kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek, aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerinden çok çok daha önde yer alabilmenizi sağlayacaktır.Tasarlanan her web sitesi için bir de ücretsiz mobil siteniz olur, bu da responsive dediğimiz tasarım altyapısından kaynaklanır. Bizden hizmet alan ya da alacak olan tüm müşterilerimizin web tasarım çalışmaları, responsive olarak yapıldığı için, web sayfanız hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda (Akıllı Telefon ve Tabletler) sorunsuz olarak görüntülenir.

Bu sayede, internetteki kimliğiniz olan web sitesi tasarımı yapıldıktan sonra extra olarak mobil site ihtiyacınız ortadan kaybolur. Ücretsiz olarak, mobil cihazlarda görüntülenen dokunmatiğe duyarlı bir web sitesine de sahip olursunuz.